Background Image

Site Manager

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalność budownictwo, energetyka lub mechanika
  • Dobra znajomość MS Office, Autocad
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub język francuski
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki/zadania:

  • Nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót
  • Prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Rozliczanie robót ze zlecającymi i podwykonawcami
  • Bieżące raportowanie zleceń

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Realizację interesujących projektów w multikulturowych środowiskach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży